Už je to tak, blog mi byl málo, tak jsem si otevřel i e-shop s gentlemanskými doplňky – Gentleman Store.

Pokud jste nedočkaví, běžte se tam rovnou podívat, jinak čtěte dále.

Screenshot 2014-02-26 14.56.21

Jak k tomu došlo

Zhruba od podzimu nemám kromě školy žádné zaměstnání. Jinými slovy, kdyby se mě Miroslav Donutil výhružně zeptal: „To nemáš žádné zaměstnání, nebo co?“, musel bych přisvědčit, že skutečně žádné nemám. Zároveň jsem začal více slýchat hlasy z rodiny, jestli bych nechtěl udělat něco svého. Tak jsem si řekl: proč ne? Lepší doba už nebude, nemám žádné závazky, rodinu, nic, takže nemám co ztratit.

Založit si gentlemanský eshop mě napadlo hned na první přednášce Marketingu v zimním semestru. Maloval jsem si to samozřejmě mnohem růžověji, proto je současný Gentleman Store výsledkem ohromné spousty kompromisů a k ideálu má hodně daleko.

Sortiment

Sortiment se prozatím skládá ze 3 částí: holicích potřeb, prostředků pro péči o boty Saphir a kartáčů a hřebenů Kent. V plánu jsem toho měl a stále mám více, ale zatím to z finančních nebo časových důvodů nevyšlo.

Můžu prozradit, že brzy přibudou krásné bavlněné kapesníčky. Všechno ostatní je zatím nejisté.

Mým cílem je prodávat kvalitní zboží, za kterým si stojí a které jen tak jednoduše jinde nenajdete. Neznamená to nutně, že je budu prodávat jako jediný, ale určitě je nenajdete v každé Bille nebo H&M.

Pokud chcete být informováni o všech novinkách, staňte se fanouškem na Facebooku.

A aby toho ještě nebylo málo, spojil jsem se s Honzou Moravčíkem a společně zakládáme firmu John & Paul s cílem vyrábět skvěle padnoucí slim fit košile za dostupnou cenu.

Napsal Pavel Králíček
Pravého gentlemana jsem založil v roce 2011 a od té doby na něm dokumentuji svou cestu k gentlemanství. Kromě toho studuji na VŠE, provozuji Gentleman Store a s kolegou Honzou nově také John & Paul, značku košil pro štíhlé muže. Rád se zaměřuji na články o botách, které jsou takovou mou osobní specializací. Rád vám s čímkoliv poradím, stačí mi napsat.