Minulý čtvrtek jsem se na poslední chvíli rozhodnul jít na kombinovanou akci pořádanou v Classic Shoes – představení nové kolekce Church’s a Leo Macenauera. A nelitoval jsem.

Nutno říct, že u podobných akcí jde především o dobrou společnost a konverzaci; té bylo dostatek. Nejsem úplně společensky smělý člověk, ale celý večer jsem se dobře bavil. Ať už s Michalem Kučerou (majitel Classic Shoes), Erikem Martinem Lawartem (potykali jsme si), nebo jeho dámským doprovodem.

Ale už k samotným produktům…

IMG_1296
Letní šály Leo Macenauera si můžete v Classic Shoes stále zakoupit (minimálně měsíc). Za 990 Kč.
IMG_1295Stejně tak novou kolekci barevných ponožek – 190 Kč/pár.

Church's Sahara

Church’s Sahara. Jak jinak taky desert boots pojmenovat?

Church's Baslow Ebony

Church’s Baslow Ebony.Church's Consul WalnutChurch’s Consul v barvě Walnut.
Church's EnmoreChurch’s Enmore s gumovou podrážkou.
Church's Leiton

Church’s Leiton s naprosto bláznivou podrážkou. Jeden z výsledků spojení s Pradou.Church's Driving ShoesPříjemné mokasíny (driving shoes) s vtipně vyřešenou gumovou podrážkou.
IMG_1293A všechny nové modely pohromadě vedle sebe. Cenově se pohybují okolo 12 tisíc Kč. Mokasíny jsou o něco levnější, stojí okolo 10 tis. Kč. Já si o nich zatím nechávám jen pěkně zdát, ale kdo můžete, udělejte si radost.

Více fotek ze samotné akce si můžete prohlédnout v albu na Facebooku.

Napsal Pavel Králíček
Pravého gentlemana jsem založil v roce 2011 a od té doby na něm dokumentuji svou cestu k gentlemanství. Kromě toho studuji na VŠE, provozuji Gentleman Store a s kolegou Honzou nově také John & Paul, značku košil pro štíhlé muže. Rád se zaměřuji na články o botách, které jsou takovou mou osobní specializací. Rád vám s čímkoliv poradím, stačí mi napsat.