Screenshot 2014-02-13 18.43.39Dřív jsem říkával, že až si vydělám dost peněz, půjdu učit na nějaké gymnázium. Učit mě baví a zřejmě rád pomáhám lidem, což jsem doposud uskutečňoval pouze prostřednictvím článků na svých různých blozích.

Nedávno jsem to posunul na vyšší úroveň, když jsem začal pořádat kurz o oblékání na portálu Naučmese.cz. Doposud byl neplacený a probíhal individuálně, jeden na jednoho. Nyní jsem ho ale konečně překlopil do té správné formy – tedy skupinového placeného kurzu.

Individuálně jsem kurz pořádal již s více než 10 zajímavými lidmi, kteří mi poskytli cennou zpětnou vazbu a byli spokojeni.

Obsah kurzu se skládá ze 2 částí: teorie a praxe. V teorii probereme obecnou filozofii a strategii stylu, v té praktické projedu téměř všechny části šatníku s konkrétními informacemi. Jak poznat kvalitu, kde nakupovat a tak dále.

První skupinový termín je 1. března kdesi v Praze. Pravděpodobně ve Friends Coffee House. Přihlašovat se můžete skrze Naučmese – pokud ještě neznáte a nesledujete, prozkoumejte i ostatní kurzy, já osobně jim poměrně propadnul.

Tak na viděnou!

Napsal Pavel Králíček
Pravého gentlemana jsem založil v roce 2011 a od té doby na něm dokumentuji svou cestu k gentlemanství. Kromě toho studuji na VŠE, provozuji Gentleman Store a s kolegou Honzou nově také John & Paul, značku košil pro štíhlé muže. Rád se zaměřuji na články o botách, které jsou takovou mou osobní specializací. Rád vám s čímkoliv poradím, stačí mi napsat.