Minule jsem psal o tom, jak jsme vyráběli první tašku. Dnes to bude o tašce druhé, slim tašce.

Naším cílem je krok za krokem vybudovat kompletní portfolio tašek, abychom sami sebe (a naše zákazníky) mohli vybavit pro všechny příležitosti. Taška do práce, na cesty, kosmetická taška a tak dále.

Nové slim tašky jsou druhým krokem v tomto směru. V čem jsou jiné oproti prvnímu modelu?

  1. Přesně na 13” notebook. Do tašky se vejde 13” notebook tak akorát. A cokoliv menšího, pochopitelně.
  2. Ještě minimalističtější. Designově jsme ji ještě více očesali – nemá vnější kapsu na zip a vnitřní uspořádání je také jednodušší.
  3. Bez popruhu. Taška nemá ani očka na připevnění popruhu.
  4. Saffiano kůže. Saffiano vydrží déle jako nové, nezískává patinu tak rychle.
  5. Vínová barva. Slim tašku máme v 5 barvách – černé, modré, tmavě hnědé, koňakové a nové vínové.

Opět jsme se drželi naší zásady co nejlepšího poměru cena výkon, proto tašku pořídíte za 5990 Kč. O lepší tašce za tuto cenu na českém trhu nevíme.

Design prvních 2 modelů jsme řešili s Honzou sami, ale cítili jsme, že by se nám hodila profesionální pomoc, abychom je posunuli ještě na vyšší úroveň. Na dalším modelu proto spolupracujeme s předním českým designérem, na jehož výtvor se můžete těšit již brzy. Sami se nemůžeme dočkat – zatím máme skicy, na prototypu se pracuje.

Napsal Pavel Králíček
Pravého gentlemana jsem založil v roce 2011 a od té doby na něm dokumentuji svou cestu k gentlemanství. Kromě toho studuji na VŠE, provozuji Gentleman Store a s kolegou Honzou nově také John & Paul, značku košil pro štíhlé muže. Rád se zaměřuji na články o botách, které jsou takovou mou osobní specializací. Rád vám s čímkoliv poradím, stačí mi napsat.