kolekce_robin_14

Firmě Janek fandím, to jste si mohli všimnout z článku o výrobě košil na míru a o tom, jak poznat jejich kvalitu. Byl jsem se i krátce podívat na focení jejich kampaně na podzim a zimu s Robinem Berym, což je můj další kamarád. Z toho pohledu bych mohl být zaujatý, ale zkrátka si myslím, že výsledek je skvělý.

Janek je poměrně konzervativní značka, šije hlavně košile a obleky na míru, z čehož vyplývá i její cílová skupina. Přesto se jim ale povedlo nafotit velice nositelné a přesto nijak nudné outfity, které jsou v principu konzervativní, ale na naše poměry nadstandardní. Vybral jsem několik fotek z jejich kampaně #bezkonfekce a zkusím je trochu okomentovat, podobně jako jsem to udělal u Drake’s.

kolekce_robin_12_16_9

Mít sídlo na Moravě má i svoji výhodu – krásnou přírodu. I když obleky se většinou fotí v městském nebo business prostředí, mám mnohem radši přírodní scenérii.

robin_kolekce_15

Kromě hnědého obleku, který se k podzimu a spadanému listí přímo nabízí si všimněte i dobře zkombinované denimové košile, která je teď v kurzu.

robin_kolekce_11

Dojem skotské vrchoviny podpořený typicky anglickým vzorem košile a opět hnědým oblekem.

robin_kolekce_3_16-9

Pomalu se přesouváme do města, k hnědým tónům se přidává modré dvouřadé sako, o kterém sice všichni mluví, ale málokdo ho dokáže nosit.

robin_kolekce_8b_16-9

Nejlepší auto současnosti a čistě městská kombinace šedého dvouřadého obleku a camel kabátu. Super.

robin_look_1_f

Následují už jen outfity z lookbooku, u kterých si všimněte hlavně preciznosti střihů a kombinací barev.

robin_look_2_fin

Moje oblíbená klasika – námořnicky modré sako s šedými kalhotami.

robin_look_3_fin

Hnědý tvídový oblek, který jste mohli vidět na předchozích fotkách, jen ve větším detailu.

robin_look_7

Super příklad business casual, líbí se mi i výborná kombinace kravaty a kapesníčku. A když sjedete pohledem dolů, uvidíte tassel loafers. Taky to jde.

robin_look_28

A klasika na konec – smoking tak, jak má vypadat.

Napsal Pavel Králíček
Pravého gentlemana jsem založil v roce 2011 a od té doby na něm dokumentuji svou cestu k gentlemanství. Kromě toho studuji na VŠE, provozuji Gentleman Store a s kolegou Honzou nově také John & Paul, značku košil pro štíhlé muže. Rád se zaměřuji na články o botách, které jsou takovou mou osobní specializací. Rád vám s čímkoliv poradím, stačí mi napsat.