Vítejte, návštěvníci z Módního pekla

Ani nevíte, jak vás rád vidím!

V současné době zde ještě není příliš mnoho článků, ale povzbuzen Adou budu publikovat mnohem častěji.

Doufám, že se vás co nejvíce bude navracet. Abyste to měli jednodušší, můžete odebírat mé RSS, následovat mě na Twitteru, nebo sem jen tak občas zajít. Budu velice potěšen.

Komentáře

  1. Post
   Author
 1. lopatka

  Ano, přišla jsem sem na doporučení módního pekla a chtěla jsem jen říct, že ti moc držím palce. Myslím, že ty už se gentlemanem nevyhnutelně staneš, ale byla bych hlavně ráda, kdyby se ti podařilo inspirovat třeba tolik ostatních mužů, jako se podařilo Adě dívek.
  Já se teď taky snažím stát se dámou, ryfle už jsem dávno vyhodila, ale styl se tříbí pomalu, nicméně taky se cítím být na dobré cestě.
  Tak hodně štěstí!

  1. Post
   Author
   Pavel Králíček (autor)

   Rozhodně přeju hodně štěstí v proměně a věř, že ti to přeju upřímně, protože sám se rád na ulici koukám na pěkně oblečené slečny/dámy :-).

 2. Black Diamond

  Přijměte rovněž i mé povzbuzení a pochvalu. Nesmírně si cením, když v sobě muž chce probudit (neřekla bych „stát se“, jak nad tím tak uvažuji; každý to v sobě někde ukryto má) pravého gentlemana. A doufám, že tento ojedinělý úkaz a vysněný ideál budu potkávat i díky Vám čím dál tím častěji.

 3. Petra

  Je hezké vidět někoho okolo mého věku, že se chová; obléká jinak, tedy správně. To je skutečně nádhera. Doufám, že se mladí muži budou rádi a čím dál častěji Vámi inspirovat, držím pěsti.

 4. Pavel

  Škoda, že je název tak zavádějící. Být gentlemanem není pouze o šatech a nevulgárním chování. Je to téměř životní filozofie.

 5. Lucie

  Držím Ti palce! … a budu pravidelně sledovat (slibuji). Jak už bylo tolikrát řečeno, doufám, že se tu inspirují i jiní, a gentlemanů v ulicích bude přibývat. Je jich totiž opravdu málo :-/

 6. zelitschko

  ahoj, držím pěsti, já se zas momentálně snažím o přerod v „pravou dámu“. Chtěla jsem se tě zeptat, jak dlouho už se snažíš? Jen tak dlouho, jako máš web?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *