Nová kolekce Church’s v Classic Shoes

Minulý čtvrtek jsem se na poslední chvíli rozhodnul jít na kombinovanou akci pořádanou v Classic Shoes – představení nové kolekce Church’s a Leo Macenauera. A nelitoval jsem.

Nutno říct, že u podobných akcí jde především o dobrou společnost a konverzaci; té bylo dostatek. Nejsem úplně společensky smělý člověk, ale celý večer jsem se dobře bavil. Ať už s Michalem Kučerou (majitel Classic Shoes), Erikem Martinem Lawartem (potykali jsme si), nebo jeho dámským doprovodem.

Ale už k samotným produktům…

IMG_1296
Letní šály Leo Macenauera si můžete v Classic Shoes stále zakoupit (minimálně měsíc). Za 990 Kč.
IMG_1295Stejně tak novou kolekci barevných ponožek – 190 Kč/pár.

Church's Sahara

Church’s Sahara. Jak jinak taky desert boots pojmenovat?

Church's Baslow Ebony

Church’s Baslow Ebony.Church's Consul WalnutChurch’s Consul v barvě Walnut.
Church's EnmoreChurch’s Enmore s gumovou podrážkou.
Church's Leiton

Church’s Leiton s naprosto bláznivou podrážkou. Jeden z výsledků spojení s Pradou.Church's Driving ShoesPříjemné mokasíny (driving shoes) s vtipně vyřešenou gumovou podrážkou.
IMG_1293A všechny nové modely pohromadě vedle sebe. Cenově se pohybují okolo 12 tisíc Kč. Mokasíny jsou o něco levnější, stojí okolo 10 tis. Kč. Já si o nich zatím nechávám jen pěkně zdát, ale kdo můžete, udělejte si radost.

Více fotek ze samotné akce si můžete prohlédnout v albu na Facebooku.

Komentáře

 1. Petr Budinský

  Pěkný článek o nových produktech v Classich Shoes, škoda jen, že slečna prodavačka tamtéž, dnes 25. 4. 2014, mi na odpověď, zda-li již mají novou kolekci bot (osobně vím, že probíhá výprodej značky Loake a že byla veřejná party 17. dubna s předvedením nových značek Church´s), odpověděla, že bohužel nemají. Musel jsem se znovu zeptat, kdy přibližně očekávají, že nová kolekce dorazí a co to bude. Slečna odvětila, že možná v červnu / červenci a značku, která nahradí Loake bohužel nezná… Těšil jsem se, že si udělám dnes radost z koupi nové obuvi, zrovna v můj den, ale budu pravděpodobně muset jít jinam… Petr

  1. Post
   Author
   Pavel Králíček

   Možná mluvíme o 2 různých věcech – značka nahrazující Loake skutečně známá není, rozhoduje se mezi francouzskou a německou značkou, ale výsledek je zatím neznámý. Respektive jste zklamán z toho, že ještě nemají boty od nové značky, nebo že slečna zatajila těchto 5 nových modelů Church’s?

   1. Petr Budinský

    Děkuji za reakci. Spíše na mne dopadla skepse pramenící z druhé části Vaší odpovědi. Uplynul však nějaký čas a jak víme, ten je lékem na ledacos. Pravidelně sleduji stránky Classic Shoes, tedy vím, že situace spěje dobrým směrem, tímto také povedou mé kroky, na Újezd. Věřím, že otevřenou komunikací s obsluhou dojdeme ke vzájemnému pochopení a porozumění…Petr

 2. Borek

  Dnes jsem u Classic Shoes byl pro sve první „poradne“ boty a musim s hruzou konstatovat, ze slečna prodavačka tam nejen nemá co delat, ale nabidla mi ke koupi osoupane a odrene boty a prodávala je jako nove….když jsem se podivil nad kvalitou, rekla mi, ze to není nic neobvyklého, ze se boty mohou pujcit na fotoshoot….PROC JE ALE PRODAVAJI JAKO NOVE???? Cena cca 13.500 Kc. Boty mely odrenou spicku a byly poradne osoupane zespoda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *