Přijďte na můj kurz na Naučmese.cz

Screenshot 2014-02-13 18.43.39Dřív jsem říkával, že až si vydělám dost peněz, půjdu učit na nějaké gymnázium. Učit mě baví a zřejmě rád pomáhám lidem, což jsem doposud uskutečňoval pouze prostřednictvím článků na svých různých blozích.

Nedávno jsem to posunul na vyšší úroveň, když jsem začal pořádat kurz o oblékání na portálu Naučmese.cz. Doposud byl neplacený a probíhal individuálně, jeden na jednoho. Nyní jsem ho ale konečně překlopil do té správné formy – tedy skupinového placeného kurzu.

Individuálně jsem kurz pořádal již s více než 10 zajímavými lidmi, kteří mi poskytli cennou zpětnou vazbu a byli spokojeni.

Obsah kurzu se skládá ze 2 částí: teorie a praxe. V teorii probereme obecnou filozofii a strategii stylu, v té praktické projedu téměř všechny části šatníku s konkrétními informacemi. Jak poznat kvalitu, kde nakupovat a tak dále.

První skupinový termín je 1. března kdesi v Praze. Pravděpodobně ve Friends Coffee House. Přihlašovat se můžete skrze Naučmese – pokud ještě neznáte a nesledujete, prozkoumejte i ostatní kurzy, já osobně jim poměrně propadnul.

Tak na viděnou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *